Jubah Gold Jubah Lima

Sizing Chart Jubah



Sila pastikan anda memilih saiz yang betul. Pertukaran disebabkan pemilihan saiz yang salah, akan dikenakan bayaran pos.

Ukuran (inci)SMLXL
Kolar1717.51818.5
Bahu17181919.5
Dada36384042
Panjang Lengan23.52424.525
Cuff999.59.5
Panjang Jubah57575858

Table caption

SALE

Jubah Gold Jubah Lima

✪ Cotton Berkualiti Tinggi
✪ Slim Fit & Kemas

✪ Ada poket di sisi kiri
✪ Ada poket dekat kiri dada,
✪ Sesuai untuk remaja, dewasa yang nak bergaya.
✪ Ada sulam di butang baju, dari jauh boleh nampak. Corak Pedang dan Lima
✪ Ada sulam belakang nombor 5, khas untuk brand 5 Waktu.
✪ 
Penghantaran dalam masa 2-3 hari bekerja.
✪ Tracking akan diberikan dalam masa 3 hari bekerja dari tarikh pesanan.

RM180.00 RM139.00

Clear

Earn up to 139 Points.

Size Guide

Want a discount? Become a member.
Compare
SKU: J5GO Category:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)

Description

Additional information

Weight 0.8 kg
SAIZ

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Jubah Gold Jubah Lima”

X