Sizing Chart Jubah


*Sila rujuk sizing chart dengan betul. **Sekiranya anda tersalah salah, boleh buat pertukaran dengan syarat kami masih ada stok.***Caj penghantaran akan dikenakan sekali lagi untuk penghantaran semula.


Perhatian : JUBAH ini SLIM FIT. Saiz tidak sama seperti T-shirt biasa atau baju melayu. Lebih kecil 1 saiz dari t-shirt biasa! Sila ikut ukuran saiz pinggang di atas!

Ukuran (inci)SMLXL
Kolar1717.51818.5
Bahu17181919.5
Dada36384042
Panjang Lengan23.52424.525
Cuff999.59.5
Panjang Jubah57575858

Table caption

Jubah Lima Kelabu Gelap

RM180.00 RM139.00

✪ Cotton Berkualiti Tinggi
✪ Slim Fit & Kemas

✪ Ada poket di sisi kiri
✪ Ada poket dekat kiri dada,
✪ Sesuai untuk remaja, dewasa yang nak bergaya.
✪ Ada sulam di butang baju, dari jauh boleh nampak. Corak Pedang dan Lima
✪ Ada sulam belakang nombor 5, khas untuk brand 5 Waktu.
✪ 
Penghantaran dalam masa 2-3 hari bekerja.
✪ Tracking akan diberikan dalam masa 3 hari bekerja dari tarikh pesanan.

Clear

Earn up to 139 Points Points.


Want a discount? Become a member.
NAK JADI 100 YANG TERAWAL UNTUK KOLEKSI RAYA 2018?
DAFTAR SEKARANG
JADI 100 PEMBELI TERAWAL & TERIMA DISKAUN EARLY BIRD UNTUK KOLEKSI RAYA 2018!
JOIN TODAY
close-link