DNS_PREFETCH_PLACEHOLDER

J5 Maroon

Sizing Chart Jubah


*Sila rujuk sizing chart dengan betul. **Sekiranya anda tersalah salah, boleh buat pertukaran dengan syarat kami masih ada stok. ***Caj penghantaran akan dikenakan sekali lagi untuk penghantaran semula.


Perhatian : JUBAH ini SLIM FIT. Saiz tidak sama seperti T-shirt biasa atau baju melayu. Lebih kecil 1 saiz dari t-shirt biasa! Sila ikut ukuran saiz pinggang di atas!

Ukuran (inci)SMLXL
Kolar1717.51818.5
Bahu17181919.5
Dada36384042
Panjang Lengan23.52424.525
Cuff999.59.5
Panjang Jubah57575858

Table caption

SALE

J5 Maroon

✪ Cotton Berkualiti Tinggi
✪ Slim Fit & Kemas

✪ Ada poket di sisi kiri
✪ Ada poket dekat kiri dada,
✪ Sesuai untuk remaja, dewasa yang nak bergaya.
✪ Ada sulam di butang baju, dari jauh boleh nampak. Corak Pedang dan Lima
✪ Ada sulam belakang nombor 5, khas untuk brand 5 Waktu.
✪ 
Penghantaran dalam masa 2-3 hari bekerja.
✪ Tracking akan diberikan dalam masa 3 hari bekerja dari tarikh pesanan.

RM180.00 RM139.00

Clear

Earn up to 139 Points.

Size Guide

Want a discount? Become a member.
Compare
SKU: J5MR Category:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)

Description

   Rujukan Sizing Chart

Sila pastikan anda memilih size yang betul untuk mengelakkan kerugian return / tukar saiz

Perhatian : JUBAH ini SLIM FIT. Saiz tidak sama seperti T-shirt biasa atau baju melayu. Lebih kecil 1 saiz dari t-shirt biasa! Sila ikut ukuran saiz pinggang di atas!

Additional information

Weight 0.5 kg
SAIZ

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “J5 Maroon”

X